CUNDA ADA RESTAURANT

 • Cunda Ada Restaurant  »  Tesis Bilgileri
 • Telefon-1
  :
  0 266 327 19 28
 • Web
  :
  www.cundaadarestaurant.com
(1386) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

CUNDA ADA RESTAURANT

Balık yemek zevkin ötesinde bir sanattır, sanatın icra edileceği yeri seçmek ise bir hünerdir.
Tarih ve doğanın iç içe olduğu Cunda Adasında bu sanatı icra edip denizi seyretmek için en ideal alternatifiniz Cunda Ada Restaurant 1992 yılında işletmeye açılan Restaurantımız 17 yıldır kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden siz değerli siz misafirlerimizin güveniyle ilk günkü heyecan ve şevkle kesintisiz hizmet sunmaktadır.     

Cunda Restaurantları içerisinde Rumlardan kalma tarihi binasıyla özel bir yere sahip olan restaurantımız Kış aylarında 140 kişi kapasiteli, özel restore edilmiş tarihi binamızda hizmet sunarken, Yaz aylarında 120 kişi kapasiteli çardağımızda hizmet sunuyoruz.
    Çardağımızda deniz hemen masanızın kenarına kadar gelirken Cunda nın hemen karşısındaki Tavuk Adası, Dalyan Boğazından gelen yelken direklerinin melodisi ve gün batımının oluşturduğu eşsiz panoramik görüntü yemeğinize ve içkinize asla unutulmayacak tatlar katmaktadır. Her biri mutfak kültürü alanında uzman olan aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler ve yıllardır bizimle çalışan kaliteli ve güler yüzlü personelimiz tarafından yapılan servis unutulması mümkün olmayan bu kareyi tamamlayan son parçaları oluşturuyor.      
Müşteri memnuniyeti temel felsefemiz olup Cunda Adasına gelen misafirlere uzun yıllardır ev sahipliği yapmaktadır. Cunda Ada Restaurant kurulduğundan bu güne kadar Sanat, Spor, Siyaset ve İş dünyasından birçok ünlüyü ağırlamıştır.
    Restaurantımız siz değerli misafirlerimize geniş bir menu alternatifi sunmaktadır. Balık çeşitlerimizin yanı sıra Cunda, Ege, Girit ve Anadolu mutfağından eşsiz lezzetler arasında tercih yapmak sizler için oldukça zor olacaktır. Başka hiç bir yerde bulamayacağınız Cunda Mutfağının olmazsa olmazları Zeytinyağlı ot çeşitleri ve speciallerimiz yemeğinize ve içkinize vazgeçilmez renkler katacaktır     
Sizleri en iyi şekilde ağırlamak ve memnuniyetinizin bizim temel prensibimiz olduğunu unutmamanızı rica edeceğiz. Sizlere karşı mahcup olmamak için gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Özellikle arzu ettiğiniz balık ve speciallerimizi rezervasyon yaptırırken belirtmeniz durumunda sizi ağırlarken mutlaka size sunulacağından emin olabilirsiniz.
  
Akşam
Sofranızdaki Balıkları Kendiniz Yakalamak İsterseniz
Güneşin doğuşunu tekneden izlemek ve akşam sofranızdaki balıkları kendi ellerinizle ağlardan çıkartmak isterseniz  sizi her gün denize açılan teknemizle balığa götürüyoruz
Sizleri en yakın zamanda Cunda Ada Restaurant Ailesinin misafiri olarak görmek dileğiyle saygılar sunuyoruz.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Cunda Ada Restaurant Menü Restaurantımızın Menüsü Ülkemizde Kendisine Özel Bir Yer Edinen Cunda Mutfağının Eşsiz Lezzetleri İle Oluşturulmuştur. Menümüzde Sadece Cunda Mutfağının Değil Ege, Girit ve Anadolu Mutfağının Eşsiz Lezzetleride Yer Almaktadır.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Sahil Boyu No:27 Cund


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: